Teen stuff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
Приятели
 
Топ 10 цитати на Деймън Салваторе от еп. 12 „The Descent“ Newbanner

Топ 10 цитати на Деймън Салваторе от еп. 12 „The Descent“

Go down

Топ 10 цитати на Деймън Салваторе от еп. 12 „The Descent“ Empty Топ 10 цитати на Деймън Салваторе от еп. 12 „The Descent“

Писане by Bloody Rain Съб Яну 29, 2011 1:15 am

10. Стефан :Има много хора тук
Деймън : По дяволите. Отиде ми плана да и изтръгна далака през гърба.
9. Деймън: Прибирай се, Елена. Достатъчно гибел, мрак и личностно израстване за една вечер.
8. Роуз: Липсва ми да бъда човек.
Деймън: Да си човек не е най-лудото нещо.
7. Деймън: Чувствам, Елена. Окей, и е гадно. И още по-гадно е че това трябваше да съм аз. Джулс преследваше мен.
6.Деймън: Изгубен съм.
Джесика: Лежиш по средата на пътя.
Деймън: Не този вид изгубен. Метафорично. Екзистенциално.
5.Деймън: Смъртта се случва. Идваме и си отиваме. Колкото по-рано умре, толкова по-добре. Мрачно е като в ада.
4. Направи си смъртоносен поход. Случва се.
3. Имам тайна, голяма. Но никога не съм я казвал на глас. Какъв е смисълът? Няма да промени нищо. Няма да ме направи добър, няма да ме накара да си осиновя кученце. Ня мога да бъда какъвто другите искат да бъда, какъвто ТЯ иска да бъда. Това съм аз.
2. Ако ще бъдеш сълзливо-сантиментална мога да те убия сам. Просто да се измъкна от теб.
1. Защото ти направи грешка. Да те убия, или не? Но трябва да го направя, Джесика. Аз не съм човек. И това ми липсва. Липсва ми повече от всичко на света. Това е моята тайна. Има предел на болката, която един мъж може да понесе.
Bloody Rain
Bloody Rain
Тийн
Тийн

Aries
Брой мнения : 167
Join date : 26.01.2011
Age : 34

https://teenstuff.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите